wyszukiwanie zaawansowane
» Informacja dla klientów

Kategorie

Kontakt

 • sklepinternetowy@jartom24.pl
  tel. (22) 678-51-95
  tel. 608-093-512
  NIP: 5242772252
 • E-mail:sklepinternetowy@jartom24.pl
 • Telefon608-093-512
  (22) 678-51-95
 • Godziny działania sklepuSklep czynny codziennie, przez całą dobę 24H/7/365

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Informacja dla klientów

Szanowni Państwo,
 
TA – PO Spółka z o.o.  z siedzibą w Warszawie (00-872) przy ul. Pszczyńskiej 49 A („Spółka”) informuje, że wobec pozyskania przez Spółkę od Państwa danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej odpowiednio: „dane osobowe” oraz „RODO”), Spółka stała się i pozostaje administratorem tak pozyskanych danych osobowych.
 
Dane osobowe, o których wyżej mowa obejmują: imię i nazwisko, adres miejsca dostawy, nr telefonu, adres e-mail. 
 
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem powyższych danych osobowych zawsze możliwy jest kontakt pod poniższym adresem:  TA – PO Spółka z o.o., ul. Pszczyńska 49 A, Warszawa (03-690), adres e-mail: sklepinternetowy@jartom24.pl .
 
Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące przetwarzania pozyskanych od Państwa danych osobowych.
 
Spółka przetwarza pozyskane od Państwa dane w celu realizacji składanych przez Państwa za pośrednictwem prowadzonego przez Spółkę sklepu internetowego zamówień na dostawę produktów i tym samym w celu wykonywania zawieranych  ze  Spółką  umów sprzedaży. Pozyskane dane osobowe przetwarzane są w sposób legalny.
 
Pozyskane dane osobowe mogą być w ramach ich przetwarzania w celach wskazanych powyżej – udostępniane współpracującej ze Spółką  firmie kurierskiej świadczącej usługę dostawy produktów do miejsca na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej poza obszar działania w/w sklepu internetowego określony kodem pocztowym miejsca (adresu) dostawy przedmiotu zamówienia, a ponadto podmiotom, które są uprawnione do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa.
 
Podstawą prawną przetwarzania powyższych danych osobowych są wymogi kontraktowe – tj. konieczność dysponowania danymi na potrzeby realizacji zamówień w ramach umów sprzedaży, o których wyżej mowa tj. podstawa prawna o  której mowa w Art. 6 ust. 1 lit. b) RODO
 
Okres przetwarzania pozyskanych danych osobowych związany jest ze wskazanymi powyżej celami ich przetwarzania. Wobec powyższego dane osobowe będą przetwarzane do momentu otrzymania od Państwa dyspozycji ich usunięcia. 
 
Pozyskane od Państwa dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim za wyjątkiem współpracującej ze Spółką  firmy kurierskiej,  o której wyżej mowa.
 
Przetwarzanie pozyskanych od Państwa danych przez Spółkę opiera się na zasadzie dobrowolności.
 
W przypadkach i na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo do:
 1. uzyskania dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. usunięcia swoich danych,
 4. ograniczenia przetwarzania swoich danych,
 5. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych opartego na postawie prawnej w postaci uzasadnionych wymogów administratora,
 6. przenoszenia danych osobowych.
 
Niezależnie od powyższego przysługuje Państwu także prawo do złożenia skargi do właściwego organu
nadzorczego, wskazanego w aktualnie obowiązującej ustawie regulującej zasady ochrony danych osobowych.
 
Z poważaniem,
 
Zarząd Spółki
 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).

Notice: Undefined index: kod in /szablony/standardowy.rwd/strona_glowna.tp on line 285

Notice: Undefined index: pocztowy in /szablony/standardowy.rwd/strona_glowna.tp on line 287
kod : -